volg doarpskeamer ed op facebook

 

Onze sponsors:

Agenda

November,
2020
25 November 2020
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
1 Sunday, 1 November 2020 2 Monday, 2 November 2020 3 Tuesday, 3 November 2020 4 Wednesday, 4 November 2020 5 Thursday, 5 November 2020 6 Friday, 6 November 2020 7 Saturday, 7 November 2020
8 Sunday, 8 November 2020 9 Monday, 9 November 2020 10 Tuesday, 10 November 2020 11 Wednesday, 11 November 2020 12 Thursday, 12 November 2020 13 Friday, 13 November 2020 14 Saturday, 14 November 2020
15 Sunday, 15 November 2020 16 Monday, 16 November 2020 17 Tuesday, 17 November 2020 18 Wednesday, 18 November 2020 19 Thursday, 19 November 2020 20 Friday, 20 November 2020 21 Saturday, 21 November 2020
22 Sunday, 22 November 2020 23 Monday, 23 November 2020 24 Tuesday, 24 November 2020 25 Wednesday, 25 November 2020 26 Thursday, 26 November 2020 27 Friday, 27 November 2020 28 Saturday, 28 November 2020
29 Sunday, 29 November 2020 30 Monday, 30 November 2020 1 2 3 4 5

Algemene agenda voor Doarpskeamer ED

De agenda van het Bûthúsbankje

Activiteiten van Doarpskeamer ED

Activiteiten van Foar Elkoar

Activiteiten van het Akkrumer Dream Tteater

Toon evenementen van alle categorieën


Zoek op website

November 2020
Z M D W D V Z
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

In het nieuws:

Doarpskeamer opent kerstwinkeltje

201118 Doaprskeamer Akkrum opent kerstwinkeltje

Doarpskeamer ED in Akkrum/Nes opent de komende weken een kerstwinkeltje, waar kleine cadeautjes gekocht kunnen worden.

,,Door de coronamaatregelen is er veel wat niet kan en is het voor veel mensen een zware tijd. We willen toch wat gezelligheid te brengen, vooral in de donkere dagen voor Kerst’’, aldus de initiatiefnemers.

Lees meer...

Doarpskeamer koopt pand!

aankoop1Vandaag 10 november 2020 heeft de overdracht plaatsgevonden van het pand aan de Lange Miente 5 te Akkrum.

Op het kantoor van notaris Savenije in Heerenveen hebben Eelco Sixma en Roland van de Starre namens de Stichting Doarpskeamer ED het koopcontract getekend.

De Doarpskeamer huurde het pand al sinds eind vorig jaar van de verkoper, maar heeft het onroerend goed nu dus in eigendom verkregen.

Lees meer...

Doarpsbreed Helpt

Doarpskeamer Coronaposter 2020

Groentekraam blijft staan!

IMG 1103x1

Ondanks de aangescherpte coronaregels kan onze groentekraam blijven staan! De kraam zal tot 28 november a.s. regelmatig bijgevuld worden met overheerlijke biologische appels en peren.

Lees meer...

Bedankt voor jullie ClubSupport!

RABO ClubSupport Adv a5 Liggend 1 Woody F02 no Crops0.5xAlle Supporters van de Doarpskeamer bedankt voor jullie steun. Rabobank ook bedankt!

Klik HIER voor de uitslag