hulpvraag

volg doarpskeamer ed op facebook

 

Onze sponsors:

Agenda

Juli,
2022
Juli 2022
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
26 27 28 29 30 1 Friday, 1 July 2022 2 Saturday, 2 July 2022
3 Sunday, 3 July 2022 4 Monday, 4 July 2022 5 Tuesday, 5 July 2022 6 Wednesday, 6 July 2022 7 Thursday, 7 July 2022 8 Friday, 8 July 2022 9 Saturday, 9 July 2022
10 Sunday, 10 July 2022 11 Monday, 11 July 2022 12 Tuesday, 12 July 2022 13 Wednesday, 13 July 2022 14 Thursday, 14 July 2022 15 Friday, 15 July 2022 16 Saturday, 16 July 2022
17 Sunday, 17 July 2022 18 Monday, 18 July 2022 19 Tuesday, 19 July 2022 20 Wednesday, 20 July 2022 21 Thursday, 21 July 2022 22 Friday, 22 July 2022 23 Saturday, 23 July 2022
24 Sunday, 24 July 2022 25 Monday, 25 July 2022 26 Tuesday, 26 July 2022 27 Wednesday, 27 July 2022 28 Thursday, 28 July 2022 29 Friday, 29 July 2022 30 Saturday, 30 July 2022
31 Sunday, 31 July 2022 1 2 3 4 5 6

Algemene agenda voor Doarpskeamer ED

De agenda van het BĂ»thĂșsbankje

Activiteiten van Doarpskeamer ED

Activiteiten van Foar Elkoar

Activiteiten van het Akkrumer Dream Tteater

Toon evenementen van alle categorieën


Zoek op website

Mei 2022
Z M D W D V Z
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

In het nieuws:

Verhalen in de TĂșn

LTTunZondag 31 juli om 15.30 uur  

Stephan de Jong vertelt een aantal verhalen waarin hij ons meeneemt naar Ierland. De eerste groep verhalen toont iets van de Keltische spiritualiteit; de manier van geloven van de Ierse en Engelse monniken die ooit, aan het begin van de vroege middeleeuwen, in hun bootjes stapten om het geloof op het continent te verkondigen.

Bekende monniken als Willibrord en Bonifatius stonden met hun geloof dicht bij de natuur en hadden oog voor Gods overal tegelijkertijd aanwezigheid; in mensen, dieren en de wonderen van de schepping.

De tweede groep verhalen wordt gevormd door Ierse volksverhalen. Dit zijn vaak humoristische verhalen over een eenvoudige man of vrouw, die de machtigen te slim af is.   

Stephan de Jong is predikant, verbonden aan de Protestantse Gemeente te Oudemirdum, Nijemirdum en Sondel en is schrijver en verhalenverteller.  

In de pauze is er koffie of kruidenthee uit eigen tuin. Dit alles aan de Boerestege in Akkrum vlakbij de kerk. Bijzondere verhalen door een bijzondere verteller. Entree is gratis , een gift is welkom. 

Inspiratie en ontmoeting kerk Akkrum-Nes

Lantearne groep Akkrum-Nes

Doarpskeamer Akkrum-Nes

Vakantiestop Inloop

WvgLieve mensen,

Wij hebben een prettige herinnering aan ons ‘iterijke’

Het was gezellig om zelf even gast te zijn en elkaar beter te leren kennen. En wat had iedereen lekkere hapjes bedacht. Lijkt ons voor herhaling vatbaar.

 Veel mensen zijn ondertussen al op vakantie of vieren de zomer in hun eigen omgeving. En daarom is de inloop van de Doarpskeamer  gesloten vanaf 15  juli tot 26 augustus.

Lees meer...

Speurtocht 19 juli

speurtochtVoor de 3e x organiseren de “FerdivedaasjeFroulje” van de Doarpskeamer weer een speurtocht en wel op dinsdag 19 juli 2022. De tocht is voor alle leeftijden, kinderen onder de 10 jaar alleen onder begeleiding van een volwassene. De tocht gaat langs verrassende plekjes, door straatjes en steegjes, die niet bij alle inwoners van Akkrum/Nes bekend zijn. De start is tussen 19.00 en 19.30 uur bij de Doarpskeamer, Lange Miente 5. De tocht, met vragen duurt ongeveer een uur. Wannneer je de vragen goed beantwoord krijg je na afloop een leuke verrassing!